van osgb logo
Görüntülenme Sayısı : 2194 Yazdır

Biz Kimiz?


ASVANNET OSGB ; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle,
iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini,
tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına
alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.

ASVANNET OSGB; T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.

ASVANNET OSGB; iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri “İş Güvenliği ve İş Sağlığı” mevzuatını uyulması gereken bir mecburiyetten ziyade, çalışanların güvenliğini ve sağlığını destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir araç olarak görmesi gerektiğine inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar.

ASVANNET OSGB; Ülkemizde çalışma hayatının kalite standartlarını iyileştirilmesinde temel öğeler olan “İş Sağlığı ve Güvenliği” konularına ilgi duyanların bilgilendirilmeleri ve güncel haberleri takip etmeleri amacıyla facebook, twitter, google+, linkedin sayfalarından üyelerine ulaşmaktadır.

ASVANNET OSGB Uzmanları; üniversitelerde, iş adamı derneklerinde, sanayi ve ticaret odalarında, fuarlarda ve kongrelerde; “İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında ücretsiz bilgilendirme seminerleri vermeyi kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak görmektedir.


Tüm Duyurular
Anket Bölümü
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz??


Toplam Oy Kullanan Sayısı :
130
Copyright © 2023 www.asvannetosgb.com.tr
Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım ve Proglamlama
ASVANNET Muhasebe ve Yazılım
Abdulmenaf ÜÇOŞ