van osgb logo
Görüntülenme Sayısı : 1596 Yazdır

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DESTEK SERVİSİOrtak Sağlık Güvenlik Birimi Destek Servisi;

 

İş Sağlığı ve Güvenliği açısından değerli evrak arşivleri OSGB’ler sizler adına düzenli ve sistemli olarak saklanır. Firma yönetimleri tarafından uygulanması gereken bu dokümantasyon sistemi aynı zamanda Çalışma Sosyal Güvenlik müfettişleri tarafından yapılacak e-denetimlerde önemli rol oynayacaktır.

 

İş sağlığı güvenliği ile ilgili olarak firmanızın tüm tehlike haritası uzman kadrolar ile tespit edilerek, ilerlemeniz gereken rota OSGB tarafından çizilir. Daha öncesinde yapılmış olan tüm amatör uygulamalar, yanlış bilinen bilgilerin düzeltilmesi ve iyileştirme hareketleri OSGB’nin görevleri arasındadır.

 

OSGB değişen ihitiyaçlara sahip işletmenizin zaman içerisinde kanıksadığı ve görmezden geldiği sistemsel aksaklıkların, üçüncü bir göz tarafından firma ve çalışanlarının menfaatlerini gözeterek sizlere profesyonel ve bütünsel bir çalışma imkanı sunar.

 

ÇSGB tarafından İSK KATİP sistemi üzerinden yapılacak denetimler de dâhil olmak üzere, OSGB’ler firmanızın üzerinde bulunan denetim hazırlığı yükünü hafifletir.

 

OSGB’ler ile yaptığınız anlaşmalar çerçevesinde asgari sürelerle görevlendirme zorunluluğunuz olan İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Personeli istihdamından kaynaklanan aylık maaş ödemeleri, SGK prim ödemeleri, gerekli diğer giderlerin yanında kıdem ve ihbar tazminatı gibi yükümlülüklerinizi ortadan kaldırır.

 

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri, İş Sağlığı ve Güvenliği adına görevlendirilen uzman ve hekimlerinizin planlanmayan izin dönemleri için, her zaman için aynı yeterlilikte uzman ve hekimi sizler için yedekte bulundurur.

Tüm Duyurular
Anket Bölümü
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz??


Toplam Oy Kullanan Sayısı :
130
Copyright © 2023 www.asvannetosgb.com.tr
Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım ve Proglamlama
ASVANNET Muhasebe ve Yazılım
Abdulmenaf ÜÇOŞ